Terved suhted ettevõttes

Suhete kvaliteet määrab meie elukvaliteedi. Kui suhted on head, oleme tervemad, elujõulisemad ja produktiivsemad ka tööl.

Eestis on üks parimaid haridussüsteeme maailmas, kuid kahjuks ei õpetata meile koolis, kuidas luua ja hoida suhteid. Suhetest rääkimine on paljude jaoks tabu ja kui suhted on kehvad, siis seda häbenetakse. Ühiskond soosib individualismi ja teistest paremaks olemist, mis omakorda toob kaasa katkiseid suhteid, üksindust ja vaimseid probleeme. Tihti usutakse, et suhted peaksid toimima justkui iseenesest ega vaja erilist tööd ja pingutust. Usume, et head suhted on rahuldustpakkuva elu alus.

Vaatame koolitajatena suhteid ausalt ja ehedalt ning jagame oma teekonda tervemate suheteni.

Koolitus:

3- tunnisel koolitusel arutleme järgmistel teemadel:

kuidas suhted mõjutavad meie elu erinevaid valdkondi, sh tööalast edukust;

miks suhted tihti algavad ilusalt ja ühel hetkel muutuvad keeruliseks;

miks on konfliktid suhetes paratamatud;

kuidas tekivad meie käitumismustrid ning kuidas neid muuta;

kuidas rääkida keerulisest asjadest küpselt;

kuidas hakkama saada nii enda kui teise inimese vihaga;

kuidas kuulata.

Koolitajad Karis Ross ja Kairi Tozen-Pütsepp on rahvusvaheliselt sertifitseeritud Imago kõrgema taseme suhteterapeudid. Oleme kahe peale kokku olnud suhtes rohkem kui 40 aastat, meil on kahe peale kokku 7 last, kellest mõned on alles kooli läinud ja mõned juba täiskasvanud. Kõike, mida õpetame, õpime ja kasutame ka ise. Jagame teile avatult oma keerulisi kogemusi, valusaid õppetunde ja ka häid õnnestumisi. Lisaks uutele toetavatele teadmistele suhete kohta, saavad koolitusel osalejad kaasa ka praktilisi oskusi, mida saab kohe kasutusele võtta. ​

Hind 3- tunnise koolituse hind kuni 10le inimesele on 1000€.

Tuleme ise teie ettevõttesse kohale. Kui inimesi on rohkem või soovite koolitust teha väljaspool ettevõtet, küsige pakkumist kairi74@gmail.com.

Terved suhted ettevõttes

Terved suhted ettevõttes

Jälgi minu tegemisi

Võta minuga julgelt ühendust!