Kas oled vahel tundnud, et su partner sind ei kuula, saab sinust valesti aru või et mõnikord leiad end mõtlemast, ta ei mõista mind üldse või me oleme nii erinevad et jube?

Siis see töötuba on sulle!

Juba Karupoeg Puhhi raamatus öeldi, et kui sina pole kellestki hästi aru saanud, siis sa pole teda piisavalt kuulanud.

Mina ja minu elukaaslane Peeter kutsume sind koos oma kaaslasega 3-tunnisesse paarisuhte töötuppa, kus räägime sellest, mida Imago endast kujutab ja kuidas see töömeetod võib abiks olla me paarisuhtele.

Olen Imago suhteterapeut ja minu partner on olnud minuga meie suhet avastamas sama kaua. Räägime kuulamise olulisusest mõlemale osapoolele.

Räägime, miks meil on mõnikord nii keeruline oma partnerit kuulata, mis meid takistab ja mida me mõlemad selle tarvis ette saame võtta.
See kohtumine on hea võimalus veeta 3 tundi oma kaaslasega, et kuulata ja aru saada ja harjutada veidike paljudele kõrvu jäänud Imagot, et siis otsustada, kas see on midagi teie jaoks.

MILLAL: 29. veebruaril 2024 kell 17.00-20.00


Osaluspanus paarile 50 eur.


ASUKOHT: Tallinnas Kalamaja imeilusas majas Graniidi tn 1.

Osalejate arv piiratud. Osalemiseks tuleb tasuda panus 55 eur.

Koha kindlustab see, kui registreerid end kas messengeris mulle kirjutades, või meilitsi kairi@imagoterapeut.com.

Registreerudes saadan lingi, kuhu tasuda.

Sissepääs eesnimede alusel.

NB! Kui sul kaaslast parasjagu kaasas pole ja soovid osaleda, saad soetada endale muruplatsile kuulaja pileti. Kuulaja pilet maksab 30 eur. Niiviisi saad osa kõigest olulisest ning praktilisi harjutusi saad iseseisvalt teha oma päris elus. 

Ootame just sind!

Jälgi minu tegemisi

Võta minuga julgelt ühendust!